پورت USB

فروش فقط به شرکتهای توزیع نیروی برق میباشد 

لطفا برای هماهنگی و ارسال با شماره 02144243147 تماس حاصل فرمایید

usb prob  برای خواندن و پیکربندی کنتورهایی که به یک رابط سریال نوری مجهز هستند استفاده می شود. سازنده آن و طراحی مستقل از نرم افزار ، محصول را در طیف وسیعی از پروژه های اندازه گیری مختلف بسیار انعطاف پذیر و قابل استفاده می کند.

تعداد

  • سیاست امنیتی سیاست امنیتی
  • سیاست ارسال سیاست ارسال
  • سیاست بازگشت سیاست بازگشت

پروب های نوری جهانی TAQ NEW برای خواندن و برنامه نویسی کنتورهای برق ANSI و IEC طراحی شده اند. اکنون دیگر نیازی به انجام 2 مورد نوری برای خواندن یا برنامه نویسی متر نیست که هر دو نوع بندرهای نوری را استخدام می کند. علاوه بر این ، این کاوشگرهای جدید دارای یک طراحی مسکن کوچکتر هستند که باعث می شود آنها حتی سبک تر شوند اما هنوز هم با مواد تقویت کننده الیاف شیشه پلی کربنات ناهموار هستند.

 مدارهای نوری آنها از ANSI C12.18-1996 ، IEC 62056-21 (1107) و همچنین پروتکل های ارتباطی General Electric OPTOCOM با تغییر خودکار از یک به دیگری بسته به نوع متر خوانده شده پشتیبانی می کند. این ویژگی طراحی آنها را برای خواندن تقریباً همه کنتورهای ابزار ، ثبات ها و ضبط کننده ها سازگار می کند. آنها قدرت خود را مستقیماً از طریق کامپیوتر دستی به دست می آورند و توسط نرم افزار خواندن متر کنترل می شود.

برای خواندن و برنامه نویسی کنتورهای ANSI ، پروب نوری در موقعیت استاندارد به پورت نوری کنتور (کابل رو به پایین) و برای کنتورهای IEC ، پروب به پورت نوری متر معکوس (کابل رو به بالا) متصل می شود.

کاوشگرهای نوری iP501-222 NEW با توجه به فضای طاقت فرسایی که پروب ها دائماً تحت آن قرار می گیرند ، مشکلات مربوط به فرسودگی مکانیکی را حل می کنند. ما با استفاده از ناهموارترین طراحی مکانیکی و الکتریکی در صنعت به این مشکل می پردازیم. این کاوشگرها با هد Polycarbonate تقریباً تخریب ناپذیر طراحی شده اند که حاوی آهن ربا های قدرتمندی است که هنگام اتصال به درگاه نوری کنتور ، حفظ خوبی را تضمین می کند. آنها همچنین با کابل با مقاومت بالا به شکل 18 long به طول 18 اینچ ساخته شده اند که در برابر محیط ناهموار خارجی مقاومت می کند. این ادعا با ضمانت تهاجمی و خط مشی خدمات پشتیبانی می شود.

chat نظرات (1)
رتبه
تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.